| Working Temperature | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Storage Temperature | -20 ~ 50 C |
| Relative Humidity | <80% Non Condensation |
| Work Temperature Rise | <18 C |
| AC Minimum Power Hoisting Power | >4.5kg (44N) |
| Working Temperature | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Storage Temperature | -20 ~ 50 C |
| Relative Humidity | <80% Non Condensation |
| Work Temperature Rise | <18 C |
| Temporary Load Rate | >50% |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Lamp | LED |
| Packaging Details | Standard export package |
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Detector Range | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Output Voltage | 0.6KV~35KV |
| Display | LCD Display |
| Weight | 2.2kg |
| Size | 220x130x88mm |
| Color | Black |
|---|---|
| Type | LEMO BNC, MICRODOT,SUBVIS |
| Calbe Type | RG174 |
| Warranty | 12 Months |
| Application | Industrial Metal Flaw Test |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Output | 60-160KV |
|---|---|
| Input | 1.5KW |
| Focus Spot | 0.8x0.8 |
| Max Penetration | 18mm |
| Material | Steel |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |