| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Dimensions(W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Window Size | 300×70mm |
| Lamp Source | Color LED |
| Power Supply | 200W |
| Darkness | 2.9-3.5D |
| Maximum Measure | 7000-118000 Cd/㎡ |
|---|---|
| Observable Blackness | 2.9-5.0D |
| Dimming Mode | Use Of Stepless Continuous Dimming |
| Light Source Life | ≧100000 Hours |
| Color Temperature | 9000K Above, Pan Blue Light Source, Can Reduce Eye Fatigue |
| Effective Imaging Area Of The Detectorange | 150×180mm |
|---|---|
| Pixel Matrix | 1280×1024 |
| Ray Energy (static KV Value) | 40~300kv |
| Received Ray Energyion | 320kV |
| Continuous Working Time | More Than 10 Hours |
| Pipe Range | Φ400-Φ1100mm |
|---|---|
| Pipe Voltage | 100-250Kv |
| Controller | PLC |
| Pnetration | 40mm |
| Tube | Ceramic Tube |
| Tube Voltage (kVp) | 80 |
|---|---|
| Tube Current | 1mA |
| Focus Sport(mm) | 0.8mmx0.8mm |
| Filament Voltage(V) | 5V ± 0.2V |
| Filament Current(A) | 2.1A |
| Pipe Range OD | 400-1100mm |
|---|---|
| Pipe Voltage | 150-250 Kv |
| Controller | PLC |
| Cleaning Pipe Optimum Climbing Slope | 12° |
| Controller Type | Magnetic Positioning |
| Tube Voltage (kVp) | 160 |
|---|---|
| Tube Current | 2mA |
| Focus Sport(mm) | 0.8mmx0.8mm |
| Filament Voltage(V) | 5V |
| Filament Current(A) | 4A |