| Alloy Elements | Mg, Al, Si, P, S, Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Se, Zr, Nb, Mo, Rh, Pd, Ag, Cd, Sn, Sb, Hf, Ta, Re, Pb, And Bi |
|---|---|
| Excitation Source | 50KV/200μA Maximum Pipe Pressure Pipe Flow Can Be Adjusted Freely,Ag Target (standard),Au,W,Rh Target(optional). |
| Detector | SDD Detector |
| Display | Industrial Resistive Touch Screen With Screen Size Of 4.3" |
| Data Processing | 32GB Memory,USB, Bluetooth, WIFI, Or Liked To The Internet; Instrument Can Be Configured And Repaired Remotely. |
| Measuring Range | 0. 1μSv/h~150mSv/h |
|---|---|
| Display | LED |
| Response Time | 40Kev~3Mev |
| Packaging Details | Standard export package |
| Delivery Time | 1-4days |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Brand | HUATEC |
| Packaging Details | Standard export package |
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Material | Steel, Copper, S/S, Nickel, TI, Aluminum |
|---|---|
| Length | 1inch Or 2inch |
| Packaging Details | Standard export package |
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Material | Steel, Copper, S/S, Nickel, TI, Aluminum |
|---|---|
| Length | 25mm Or 50mm |
| Standard | DIN ASTM, JIS |
| Packaging Details | Standard export package |
| Delivery Time | 1-4days |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Luminance | 180,000 Cd/m2 |
|---|---|
| Window Size | 200x60mm |
| Size | 470×120×70 Mm |
| Weight | 1.5kgs |
| Voltage | 220 VAC +/- 20% 50~60HZ |