| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |
| Dimensions(W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Window Size | 300×70mm |
| Lamp Source | Color LED |
| Power Supply | 200W |
| Darkness | 2.9-3.5D |
| Effective Imaging Area Of The Detectorange | 150×180mm |
|---|---|
| Pixel Matrix | 1280×1024 |
| Ray Energy (static KV Value) | 40~300kv |
| Received Ray Energyion | 320kV |
| Continuous Working Time | More Than 10 Hours |
| Output | 130-250KV |
|---|---|
| Input | 2.5KW |
| Focus Spot | 1.5*1.5 |
| Max Penetration | 40mm |
| Material | Steel |
| Material | PET |
|---|---|
| Type | HUATEC D7 |
| Name | Industrial X-Ray Film |
| Size | 70mmx200m,80mmx200m,100mmx200m Etc |
| Package | Vacuum Packing |
| Pipe Range OD | 400-1100mm |
|---|---|
| Pipe Voltage | 150-250 Kv |
| Controller | PLC |
| Cleaning Pipe Optimum Climbing Slope | 12° |
| Controller Type | Magnetic Positioning |
| Output | 80~200 Kv ±1kv |
|---|---|
| Focus Spot | 2.5mm |
| Max Penetration | 40mm |
| Material | Steel |
| Radiation Angle | 40° |
| Output | 80~160 Kv ±1kv |
|---|---|
| Focus Spot | 3.0mm |
| Max Penetration | 22mm |
| Material | Steel |
| Radiation Angle | 40° |
| Output KV | 300KV |
|---|---|
| Max.outout Current | 3mA |
| Output Power | 1.5KW |
| Pipe Diameter | Φ800—Φ1500mm |
| Packaging Details | Standard export package |
| Material | PET |
|---|---|
| Type | D7 |
| Name | Industrial X-Ray Film |
| Size | Any Size |
| Package | Vacuum Packing |