| Max Cutting Section | Φ100mm |
|---|---|
| Grinding Wheel | 350*2.5*32mm |
| Input Voltage | 380V,50Hz |
| Motor Power | 3KW |
| Weight | 200KG |
| Specification Of Die | φ25mm φ30mm φ40mm φ50mm |
|---|---|
| Heater Power | 1000W |
| Input Voltage | 220V,50Hz |
| Temperature | 50-3000C |
| Shortest Mounting Time | <15 Minutes |
| Model | HAP-2E |
|---|---|
| Disc Diameter | 250mm |
| Voltage | 380V |
| Power | 250W/370W |
| Speed | 1000 R/min \500r/min; 600 R/min \300r/min |
| Max Cutting Section | Φ85mm |
|---|---|
| Grinding Wheel | 300*2*32mm |
| Input Voltage | 380V,50Hz |
| Motor Power | 2.2KW |
| Weight | 270KG |
| Disc Diameter | 230mm |
|---|---|
| Sand Paper Diameter | 230mm |
| Input Voltage | 380V,50Hz |
| Motor Power | 0.20KW |
| Weight | 36KG |
| Vacuum Chamber Dimensions | φ100mm Height 50mm |
|---|---|
| Vacuum | -0.08Mpa |
| Input Voltage | 220V,50Hz |
| Overall Dimension | 290 X 240 X 220mm |
| Packaging Details | Standard export package |
| Model | HAP-2 |
|---|---|
| Disc Diameter | 230mm |
| Voltage | 220V,50Hz |
| Power | 0.35KW |
| Speed | 0-1400 R/min |
| Parameters | Ra、Rz、Ry、Rq、Rt、Rp、Rv、Rmax、R3z、RSk、RS、RSm、Rmr |
|---|---|
| Standards | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| PAD | Tablet Computer With Clearly User Interface |
| Battery | Built-in Lithium Ion Rechargeable Battery And A Charging Control Circuit, High Capacity |
| Memory | 32G Original Data And Waveform |
| Measurement Range | 0-100HC |
|---|---|
| Measurement Deviation | <1%H |
| Power Supply | 4x1.5V AAA (UM-4) Battery |
| Battery Indicator | Low Battery Indicator |
| Packaging Details | Standard export package |
| Parameters | Ra, Rz, Rq, Rt |
|---|---|
| Standards | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Operation | 2 Start Keys ( The Left Key & The Right Key) To Satisfy The Different Using Habits |
| Battery | Built-in Lithium Ion Rechargeable Battery And A Charging Control Circuit, High Capacity |
| Memory | 8G Original Data And Waveform |