| Maximum Measure | 7000-118000 Cd/㎡ |
|---|---|
| Observable Blackness | 2.9-5.0D |
| Dimming Mode | Use Of Stepless Continuous Dimming |
| Light Source Life | ≧100000 Hours |
| Color Temperature | 9000K Above, Pan Blue Light Source, Can Reduce Eye Fatigue |
| Maximum Brightness | 205000cd/㎡ |
|---|---|
| Light Source | LED Light Source |
| Observable Blackness | 5.0D |
| Dimming Mode | Nonpolar Continuous Dimming |
| Light Source Life | ≧10000 Hours |
| Maximum Brightness | 161,000Cd/㎡(500000LUX) |
|---|---|
| Light Source | LED Light Source |
| Observable Blackness | 5.0D |
| Dimming Mode | Nonpolar Continuous Dimming |
| Light Source Life | ≧10000 Hours |
| Film Size | 80×300mm, 80×360mm, 354×430mm |
|---|---|
| Development Time | 1-6 Minutes (setting Range) |
| Tank Volume | Developing 7.5 Gallons, Fixing 7.5 Gallons, Washing 13 Gallons |
| Washing Capability | 80×360mm Film Can Develop 260 Sheets Per Hour (development Time: 2 Minutes) |
| Development Temperature | Can Be Adjusted From 20 To 40 Degrees |
| Maximum Brightness | The Large Window>176000cd/m2,The Highlight Window>600000cd/m2 |
|---|---|
| Light Source | Cree Highlight SMD LED Light Source |
| Observable Blackness | 5.0D |
| Dimming Mode | Capacitive Touch Dimmer |
| Viewer Angle | Angle Adjustable |
| Luminance | 180,000 Cd/m2 |
|---|---|
| Window Size | 200x60mm |
| Size | 470×120×70 Mm |
| Weight | 1.5kgs |
| Voltage | 220 VAC +/- 20% 50~60HZ |
| Dimensions(W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Window Size | 360×430mm (14x17inch) |
| Lamp Source | Color LED |
| Power Supply | ≥200W |
| Darkness | 2.9-5.0D |
| Dimensions(W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Window Size | 300×70mm |
| Lamp Source | Color LED |
| Power Supply | 200W |
| Darkness | 2.9-3.5D |
| On-site | On-site Portable Digital Imaging Inspection |
|---|---|
| A/D Conversion | 16bit High Dynamic Range |
| Resolution | 120μm Pixels, High Resolution 4.0lp/mm |
| Image Window | 25cmX30cm |
| Scintillator | CsI:TI Or GOS |
| Packaging Details | Standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 1-4days |
| Payment Terms | T/T, Paypal, Western Union |
| Supply Ability | 500pcs per month |
| Place of Origin | Beijing |