| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz,120KHz |
| Display Screen | 240X320 Pixels TFT-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 Mm |
| Weight | 300g |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz,120KHz |
| Display Screen | 240X320 Pixels TFT-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 Mm |
| Measuring Range | 6.9%IACS-110%IACS(4.0MS/m-64MS/m) |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz |
| Display Screen | Liquid Crystal Big Screen, Back-light Designed |
| L*B*H | 220*95*55 Mm |
| Memory | 4000 Groups Data |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz |
| Display Screen | Liquid Crystal Big Screen, Back-light Designed |
| L*B*H | 220*95*55 Mm |
| Memory | 4000 Groups |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz |
| Display Screen | Liquid Crystal Big Screen, Back-light Designed |
| L*B*H | 220*95*55 Mm |
| Weight | 500g |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz |
| Display Screen | Liquid Crystal Big Screen, Back-light Designed |
| L*B*H | 220*95*55 Mm |
| Weight | 500g |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz For Aviation Industry Standard, 500KHz For Detecting Sheet Metal |
| Display Screen | Liquid Crystal Big Screen, Back-light Designed |
| L*B*H | 220*95*55 Mm |
| Weight | 500g |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz,120KHz |
| Display Screen | 240X320 Pixels TFT-LCD |
| Measuring Range | 0.5%IACS-110%IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Distinguishing Rate | Conductivity:0.01% IACS(MS/m) |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz,120KHz |
| Display Screen | 240X320 Pixels TFT-LCD |
| Measuring Range | 0.5%IACS-110%IACS(0.29MS/m-64MS/m) |
| Distinguishing Rate | Conductivity:0.01% IACS(MS/m) |
| Measurement Technology | Eddy Current |
|---|---|
| Operating Frequency | 60KHz,240KHz |
| Display Screen | 240X320 Pixels TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 Mm |
| Weight | 260g |