| Detection Channel | 1-4 (depending On The Model Configuration) |
|---|---|
| Frequency Range | 10 Hz-10 MHz, Step Size: 1 / 5 / 10 |
| Gain Range | Hardware Gain:0-40 DB, Min Step0.1 DB, Software Gain:0-99 DB, Min Step 0.1 DB |
| PLarge Screen | 10.4 Inch Color LCD |
| Frequency Number | Dual |
| Power Supply | 110V~220V, Built-in Rechargeable Lithium Battery 8000MAH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20° ~ 60°C |
| Standard System | Cartesian Coordinates, Polar Coordinates |
| Instrument Dimensions | 250 MM X 200 MM X 85 MM,Weight:2.0KG |
| Display | Waveform, Value, So You At A Glance |
| Independent Detection Frequency | 2 In Total |
|---|---|
| Frequency Range | 10 Hz~10 MHz,Step 1 Hz |
| Gain | 0 DB~99 DB,Step 0.1 DB |
| Phase | 0~359°,Step 1 Deg , Flexible Phase Rotation |
| Intelligent Mixing Unit | 1 In Total |