| Detection Range | 0-1000 Mm, At Steel Velocity |
|---|---|
| Sound Velocity | 1000~9999m/s |
| Working Methods | Pulse Echo, Dual, And Thru-transmission |
| Sensitivity Leavings | ≥50 DB |
| Power | AC Mains 100-240 VAC, 50-60 Hz |
| Pulse Repetition Frequency | 30-3000Hz |
|---|---|
| Detection Range | 0-25000 Mm, At Steel Velocity |
| Sound Velocity | 100~20000m/s |
| Working Methods | Pulse Echo, Dual, And Thru-transmission |
| Sensitivity | 120 DB Max In Selectable Resolution 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 DB |