| Detector Range | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Output Voltage | 0.6KV~35KV |
| Display | LCD Display |
| Weight | 2.2kg |
| Size | 220x130x88mm |
| Measuring Range | 0.03mm-11.3mm |
|---|---|
| Output Voltage | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Display | LCD Display |
| Relosution | ±100V |
| Host Shell | Metal |
| Measuring Range | 0.03mm-11.3mm |
|---|---|
| Output Voltage | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Display | LCD Display |
| Relosution | ±100V |
| Host Shell | Metal |
| Display | LCD |
|---|---|
| Detection Range | 30um~1mm |
| Output Range | 600-8000V |
| DC Power Supply | 12V |
| Weight | 2.2kg |
| Detector Range | 0.o5mm~10mm |
|---|---|
| Output Voltage | 0.6KV~30KV |
| Display | LCD Display |
| Weight | 2.2kg |
| Size | 130*88*220mm |
| Measuring Range | 0.03-10.mm(Epoxy Coal Tar Pitch、Petroleum Asphalt Medium) |
|---|---|
| Output Voltage | 0.5-35KV |
| Display | LCD |
| Consumption | <5w |
| Host Shell | Aluminum Box |
| Measuring Range | 0.03mm-1.7mm (HD-106A) 1.4mm-11.3mm (HD-106B) 0.03mm-11.3mm (HD-106C) |
|---|---|
| Output Voltage | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Display | LCD Display, 3 Digits |
| Relosution | ±100V |
| Host Shell | Metal |